Tüm Kategoriler
  Filters
  Preferences
  Search

  Kitaplar

  View as Grid List
  Sırala
  Görüntüle sayfa başına

  Fonksiyonel Tıp Yaklaşımı ile Zihin Detoksu

  ₺75,00
  Yirmi birinci yüzyılda, biyolojinin duüsturu “sistem” kelimesidir. Teknolojilerimiz karmaşıklıkta yarışırken, beyin ve beden işlevlerinin ne denli iç içe olduğuna ilişkin kanıtlar da önümüze yığılmaktadır. Her şey birbiriyle ve birbirine bağlantılı. Kendi başına hareket eden tek bir gen anlayışının yerini ağ yapıları aldı. Yine kendi başına hareket eden genetik anlayışının yerine artık farklı düzeyler arasındaki entegrasyondan söz ediyoruz. Genomik, proteomik, metabolomik ve daha birçok “omik” iç içe geçmiş durumda. Bu, yeni “sistem biyolojisi” dir.

  Cesur Yeni Tıp

  ₺49,00
  Bir Doktorun Otoimmün Hastalığını Fonksiyonel Tıp ile İyileştirme Serüveni

  Fonksiyonel Tıp Yaklaşımı İle İMMÜN SİSTEM VE DETOKS

  ₺65,00
  Bir Doktoron Otoimmün Hastalığı Tedavi Etmek İçin 4 Adımlı Programı

  Hormon Tedavisi

  ₺65,00
  Hormonları Her Yaşta Optimize Etmek İçin Harward Hekiminin Bilimsel Olarak Kanıtlanmış Yöntemi

  Klinik Uygulamada ZİHİN BEDEN TIBBI

  ₺85,00
  Bütünleyici tıbba yönelik talep son yıllarda artmış ve sinirbilim alanındaki en son araştırmalar yeni tedavi seçenekleri için fırsatlar ortaya koymuştur. Bu metin zihin-beden tıbbını destekleyen kanıtları özetlemekte ve olgu temelli zengin örnekler sunmaktadır. Uygulayıcıların bu yeni alanda güncel kalmasına yardımcı olmak amacıyla, bir klinisyen tarafından ve klinisyenler için yazılmıştır.

  Kronik Hastalıklarda Fonksiyonel Tıp- Hastalık Yanılgısı

  ₺75,00
  “Fonksiyonel Tıp'ın vaftiz babası modern toplumun kronik rahatsızlıklarının üstesinden gelmek için gereken temel araçları ihtişamlı bir biçimde açıklıyor”. Dr. Mehmet Öz *** “Tıp öğrencileri, doktorlar, sağlık çalışanları ve hastaların okuması gereken bir kitap. Bu kitap, birçok kişiye sağlığını geri kazanmak için ilham vermiş ve onları aydınlatmış Fonksiyonel Tıp Hareketi’nin babası tarafından kaleme alınmış Magna Carta’dır”. Kathie Madonna Swift