Tüm Kategoriler
  Filters
  Preferences
  Search

  Neden Referans ?

  NEDEN REFERANS (OMEGA 3, D-E VİTAMİNİ) ?

   
  Saf ve Temiz kaynaklar
  Referans (Omega 3, D-E vitamini), Avrupa’nın en kaliteli balık yağı üreticilerinden DSM firmasının MEG-3 markalı yağını kullanır. MEG 3 balık yağının en güvenilir kaynağı olan hamsi ve sardalya gibi küçük yüzey balıklarını kullanarak tadı ve kokusu olmayan kaliteli yağlar üretir.
   
   
  Yoğun Omega 3 İçeriği
  Referans (Omega 3, D-E vitamini), önerilen 3 kapsül kullanımında 2100 mg balık yağı ile 1260 mg omega 3 almanızı sağlar. Bu sayede etkin dozlarda omega kullanabilirsiniz. Toplamda 90 kapsül olması nedeniyle koruyucu dozda aile boyu kullanıma yetecek bir omega 3 tür.
   
   
  Doğal Trigliserit Form
  Referans (Omega 3, D-E vitamini), emilimi yüksek olan trigliserit formundadır. Trigliserit formunda olan omega 3 ler, etil-ester formundaki omega 3 lere göre 2 kata kadar daha fazla emilim gösterebilir.
   
   
  Yüksek Konsantrasyon
  Referans (Omega 3, D-E vitamini), %60 gibi yüksek konsatrasyonda omega 3 içerir. Düşük konsantrasyonlarda (%30) Omega 3 içeren ürünlere göre aynı miktar balık yağından 2 kat daha fazla Omega 3 almış olursunuz.
   
   
  Yüksek D3 Vitamini
  Referans (Omega 3, D-E vitamini), sadece bir Omega 3 değildir. Omega 3 ile birlikte 1000 IU D3 vitamini ve 10 mg antioksidan E vitamini içerir.
   
   
  Helallik, Temizlik, Güvenilirlik
  Referans (Omega 3, D-E vitamini), ürününde kullanılan sığır jelatini, yerli bir üretim tesisinde helal sertifikalı olarak üretilmektedir.
   
   
  Ağır Metal, Oksidasyon ve Stabilite Analizleri
  Referans (Omega 3, D-E vitamini), ürününün ağır metal, oksidasyon ve stabilite yönünden tüm analizleri yapılmış olup, uluslararası balık yağı standartlarının üzerinde değerlere sahiptir. Tüm analizleri güncel olarak web sitesinde yer almaktadır.