Tüm Kategoriler
  Filters
  Preferences
  Search

  Organik Cilt Bakım Ürünleri

  View as Grid List
  Sırala
  Görüntüle sayfa başına

  Florame Aloe Vera Gel 250 ml

  ₺269,00
  Aloa Vera Yapraklarından elde edilen %100 saf Aloa Vera Jeli ve Akasya özü içerir. Kokusuz, saf haliyle aloa vera jelidir. Cildi nemlendirir ve yumuşatır. Cilt kuruluğunda ve tahrişlerinde kullanılır. Cildi yatıştırır,kabuk tutmuş yaralarda hızlı iyileşme sağlar.

  Florame Florame Lip Balm

  ₺109,00
  Kuru ve çatlamış dudaklar için idealdir. Organik Shea Yağı, Organik Hint Yağı, Organik Çuha Çiçeği Yağı, Organik Aynısefa Yağı sayesinde dudağı besler, nemlendirir ve korur Organik Camelina ile cildi nemlendirir ve yumuşatır. Cosmos Organik Sertifikalı olduğu için, en güvenilir tercihtir. İstediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

  Florame Köpüren Cilt Temizleme Yağı

  ₺336,00
  Cildinizi temizlerken, kurutmaz ve nem dengesini korur. Su ile temas ettiğinde yumuşak bir köpük oluşturur. Tüm cilt tipleri için uygundur. İçeriğindeki Organik Biberiye Ekstraktı sayesinde, cildi canlandırır. Organik Aloe Vera sayesinde, cildi nemlendirir. Organik Gliserin ile cildi yumuşatır ve su kaybını önler. Kullanım Şekli: Ellerinizi ıslatarak yağı köpürtün. Sabah ve akşamları ve yüze ve boyuna uygulayın. Göz çevresinden sakının. Sonrasında durulayın.

  Florame Nemlendirici Krem

  ₺344,00
  Cildinizi nemlendirir ve cildinize nüfuz ederek kırışıklara ve yorgunluk belirtilerine karşı korur. Gül ve Portakal Çiçeği Çiçek Suları, Organik Jojoba, Tatlı Badem ve Kayısı Çekirdeği Yağları ile zenginleştirilmiş formülü cildinizi korur ve yeniler. Organik Aloe Vera sayesinde, cildi nemlendirir ve yatıştırır. Tüm cilt tipleri ve hassas ciltler için uygundur. Kullanım Şekli: Sabah ve akşamları cildinizi temizledikten sonra yüzünüze ve boynunuza uygulayınız.

  Nexus Glutanex Mask

  ₺86,00
  GLUTATYON +HYALORONİK ACİD +PEPTİT İÇERİĞİ İLE HIZLI ETKİSİ İLE ANTİAGİNG ETKİ VE BEYAZLATMA ETKİSİNE SAHİPTİR. CİLDİ HIZLA GENÇLEŞTİRİR , KIRIŞIKLIKLARI GİDERMEDEKİ YETKİNLİĞİ İLE BOTOX UYGULAMALARINA ALTERNATİFTİR.