Tüm Kategoriler
  Filters
  Preferences
  Search

  Sık Sorulan Sorular

  • Referans (Omega 3, D vitamini) ürününün helal sertikası var mı?

  Evet, Referans (Omega 3, D vitamini) ürününün helal sertifkası mevcuttur. Analizler ve sertifikalar bölümünden ulaşabilirsiniz.

  • Referans (Omega 3, D vitamini) ın İFOS sertifikası var mı?

  Referans (Omega 3, D vitamini) IFOS 5* analiz şartlarının tamamını sağlamaktadır. Analizler ve Sertifikalar bölümünden analizlerin tümüne ulaşabilirsiniz. IFOS 5* sertifikası için sürecimiz devam ediyor.

  • Referans (Omega 3, D vitamini) ürünlerini nasıl indirimli alabilirim?

  Referans (Omega 3, D vitamini) ı satın alırken her ay düzenli bir kutu omega 3 almak için talimat verirseniz, Düzenli Alım Talimatınıza %10 indirim yapılır. Bu bir taahhüt değildir istediğiniz zaman web sitemizden yada info@referansurunler.com a e posta göndererek iptal edebilirsiniz.

  •   Referans (Omega 3, D vitamini) %100 yerli üretim mi?

  Evet, Referans (Omega 3, D vitamini) %100 yerli sermaye ile üretilmiş bir üründür. Devamında Referans D3K2 vitamini ve benzeri besin destek ürünleri de üretilecektir.

  •   Referans (Omega 3, D vitamini) ın 3 kapsülünde hem yüksek konsantrasyonda, hem de trigliserit formunda 2100 mg balık yağı var. Bu fazla değil mi? Piyasadaki diğer ürünlerden çok fazla bir miktar değil mi?

  Hayır fazla değil. Bu dozlar, tam da olması gereken dozlardır. Bilimsel çalışmalarda kalp hastalıklarından korunma için en az 1 gr EPA ve DHA kullanılması öneriliyor. Siz Referans (Omega 3, D vitamini) dan 3 kapsül aldığınızda 1260 mg (1,2 gr) almış oluyorsunuz.

  •  Referans (Omega 3, D vitamini) neden trigliserid formunda?

  Çünkü trigliserid formu doğal olan form ve etilester formuna göre yaklaşık 3 kat daha fazla emildiğini gösteren bilimsel makaleler var. Bu nedenle Trigliserid formu tercih edildi.

  •  Referans (Omega 3, D vitamini) ı eczanemde satmak istiyorum. Nasıl alabilirim?

  Eczane sipariş hattımız olan 0216 442 72 10 dan toplu olarak sipariş verebilirsiniz.

  • Referans (Omega 3, D vitamini) ürününü başka web sitelerinde de bulabiliyoruz. Onlarda gerçek ürün mü?

  Saklama koşullarına dikkat edilmemesi ve taklit ürünlerin ortaya çıkabilmesi nedeniyle, firmamız resmi web sitesi dışındaki web sitelerinden satılan ürünlerden sorumlu değildir.

  • Referans (Omega 3, D vitamini) ürünü bakanlık onaylı mı?

  Elbette eczanelerdeki tüm besin destekleri gibi ilgili bakanlık olan Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onaylıdır.